Tarptautinėse "Coppa Citta di Sesto San Giovanni" sportinio ėjimo varžybose Italijoje - ketvirtajame IAAF "World Race Walking Challenge 2077" turnyro etape - vienuoliktąją vietą moterų 20 km distancijoje pirmadienį užėmė Sonata Milušauskaitė.

Lietuvos ėjikė nuotolį įveikė per 1 valandą 32 minutes bei 45 sekundes, pasiekusi geriausią savo rezultatą šiame sezone.

Trečią kartą šias varžybas laimėjo Europos čempionė baltarusė Rita Turava (1:27:10), aplenkusi norvegę Kjersti Platzer (1:27:41) bei Kinijos sportininkę Song Hongjuan (1:28:25). Beje, visų trijų prizininkių rezultatai - geriausi šios rungties sezono pasiekimai pasaulyje: