Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ NBA iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Savo arenoje rungtyniavę „Pelicans“ (36/37) krepšininkai 115:96 (37:24; 25:33; 26:24; 27:15) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ ekipą.

J. Valančiūnas buvo trečias naudingiausias Naujojo Orleano gretose ir surinko dvigubą dublį. Lietuvis aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 20 taškų, atkovojo 19 kamuolių ir surinko 3 rezultatyvius perdavimus. Šiose rungtynėse J. Valančiūnas užfiksavo asmeninį šio sezono atkovotų kamuolių rekordą.

Jau po pirmojo kėlinio „Pelicans“ pirmavo gana solidžia 13 taškų persvara (37:24), tačiau antrajame kėlinyje atsigavę „Hornets“ krepšininkai sumažino savo atsilikimą iki 5 (62:57).

Po ilgosios pertraukos vyko apylygė kova, svečiai neleido J. Valančiūno ekipai per daug išsiveržti į priekį (88:81). Tačiau viską išsprendė ketvirtasis kėlinys, kuriame „Pelicans“ atitrūko ir nepaliko šansų varžovams (115:96).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Brandonas Ingramas, kuris per 34 aikštėje praleistas minutes surinko trigubą dublį. B. Ingramas fiksavo 30 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų statistiką ir buvo pagrindinis komandos vedlys.

Tuo tarpu svečių iš Šarlotės gretose rezultatyviausias buvo P. J. Washingtonas, kuris per beveik 35 Minutes sugebėjo pelnyti 18 taškų, atkovoti 2 kamuolius ir perduoti 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), CJ McCollumas 20 (2 atk. kam., 3 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 20 (19 atk. kam., 3 rez .perd.), Trey'us Murphy 19 (2 atk. kam., 1 rez. perd.), Naji Marshallas 16 (4atk. kam., 3 rez. perd.), Garrettas Temple'as ir Joshas Richardsonas (5 atk. kam., 2 rez. perd.) po 3, Herbertas Joneas (3 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Dysonas Danielsas (3 atk. kam., 1 rez. perd.) po 2.

„Hornets“: P. J. Washingtonas 18 (2 atk. kam., 2 rez. perd.), Sviatoslavas Mykhailiukas 15 (2 atk. kam., 1 rez. perd.), Gordonas Haywardas 12 (3 atk. kam., 6 rez. perd.), JT Thoras 9 (3 atk. kam.), Nickas Richardsas 9 (14 atk. kam., 1 rez. perd.), Bryce'as McGowensas 8 (1 atk. kam., 6 rez. perd.), Kelly Oubre Jr. 8 (3 atk. kam., 2 rez. perd.), Dennisas Smithas Jr. 8 (2 atk. kam., 4 rez. perd.), Terry Rozier 5 (4 atk. kam., 2 rez. perd.), Kai'us Jonesas 4 (4 atk. kam.).