Solidaus Jono Valančiūno ir naujoko indėlio pergalei nepakako

Pralaimėjimą NBA čempionate patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (22/34) komanda su Jonu Valančiūnu.

Willie Greeno auklėtiniai namuose 114:124 (33:37, 20:22, 29:39, 32:26) pripažino San Antonijaus „Spurs“ (22/35) pranašumą.

Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 32 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Vos antrąsias rungtynes komandoje žaidęs CJ McCollumas buvo sunkiai sustabdomas. Jis per 36 minutes surinko 36 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, atletas pataikė 15 metimų iš 24.

Tačiau „Pelicans“ ekipa su juo dar nelaimėjo ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Nugalėtojams Dejounte Murray surinko 31 tašką, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“ šiąnakt nei karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje pirmavo 18 taškų pranašumu.

„Pelicans“: CJ McCollumas 36 (11 rez. perd.), Brandonas Ingramas 22, Jonas Valančiūnas 17 (12 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13.

„Spurs“: Dejounte Murray 31 (12 rez. perd.), Lonnie Walkeris 17, Keldonas Johnsonas 16, Dougas McDermottas 15.