0

XXII žiemos olimpinių žaidynių Sočyje moterų skeletono varžybas laimėjo 25-erių metų britė Elizabeth Yarnold, pakartojusi tėvynainės Amy Williams pergalę prieš ketverius metus Vankuveryje.

E.Yarnold keturiuose bandymuose sugaišo 3 minutes 52,89 sekundės ir net 0,97 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią planetos vicečempionę amerikietę Noellę Pikus-Pace, kuri prieš praėjusioje olimpiadoje buvo ketvirta.

Bronzos medaliu džiaugėsi vos penkioliktą vietą praėjusių metų pasaulio čempionate užėmusi rusė Jelena Nikitina.

Nepasisekė planetos čempionei britei Shelly Rudmann, kuri liko tik šešioliktojoje pozicijoje:

1. Elizabeth Yarnold (D. Britanija) 3 min. 52,89 sek.