Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir Bylefeldo „Arminia“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Davidas Alaba jau 2-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Michelis Vlapas jau 9-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė šiose rungtynėse „Arminia“ ekipą į priekį 1:0.

Manuelis Prietlas 30-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Leroy‘us Sane 34-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir ataka nutrūko.

Amosas Pieperas 37-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0. Robertas Lewandowskis 48-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Christianas Gebaueris 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 3:1. Corentinas Tolisso 57-ąją minutę puikiu smūgiu galva dar kartą sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:3.

Alphonso Daviesas 69-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino rezultatą 3:3.