Graikijos Super lygoje pergalę iškovojo Vykintas Slivka ir jo atstovaujamas Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas. Lietuvio komanda išvykoje 2:0 nugalėjo Kretos OFI komandą. V.Slivka pergalingose rungtynėse žaidė visas 90 minučių.

Armėnijos Pirmoje lygoje įvartį įmušė Edvinas Kloniūnas. Saugas žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamam „Sevan“ klubui 2:1 nugalėti „Ararat-Armenia 2“ ekipą. Lietuvos įvartį pelnė 39 minutę, o 90 minutę gavo geltoną kortelę.

Ukrainos „Premier“ lygoje Danielis Romanovskij su Donecko „Olimpik“ klubu 3:1 nugalėjo Lvovo „Rukh“ klubą. D.Romanovskij šias rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę žengė 83 minutę.

Indijos Super lygoje nesėkmę patyrė Keralos „Blasters“ klubas, kurio sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys. „Blasters“ 1:3 nusileido „Goa“ ekipai ir su 2 taškais užima tik devintą vietą.

Vokietijos antroje lygoje ant suolo liko Markus Palionis, o jo atstovaujamas „Regensburg“ klubas išvykoje 2:0 nugalėjo „Aue“ klubą.

Italijos „Serie D“ lygoje ant suolo liko Rokas Krušnauskas, o puolėjo atstovaujamas „Siena“ klubas namuose 0:1 nusileido „Grassina“ klubui.

Ispanijos trečioje lygoje tarp atsarginių liko vartininkas Vincentas Šarkauskas, kurio klubas „Guijuelo“ 0:1 nusileido „Unionistas“ klubui.

Ispanijos ketvirtoje lygoje Deimantas Petravičius taip pat liko ant suolo, o be lietuvio „Aguilas“ ekipa 0:2 pralaimėjo „Real Murcia B“ klubui.