Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo vyrų slalomo varžybas šeštadienį laimėjo 25-erių metų italas Džulianas Radzolis (Giuliano Razzoli), trasą du kartus įveikęs per 1 min. 39,32 sek.

Tai pirmasis Italijos aukso medalis Vankuverio žaidynėse bei pirmasis slalomo varžybose nuo 1988 metų Kalgario žaidynių, kai olimpiniu čempionu tapo Albertas Tomba (Alberto Tomba).

Sidabro medalį pelnė 30-metis kroatas Ivica Kosteličius. Jis nugalėtojui pralaimėjo 0,16 sek. I. Kosteličius sidabrą pelnė ir kalnų slidinėjimo dvikovės rungtyje.

Bronzos apdovanojimas atiteko 27-erių metų švedui Andrė Miureriu (Andre Myhrer, +0,44).

Turino žaidynių čempionas austras Benjaminas Raichas liko ketvirtas (+0,49).

Austrijos sportininkai pirmąjį kartą nuo 1936 metų neiškovojo nei vieno medalio olimpinėse vyrų kalnų slidinėjimo varžybose.

24-erių metų Lietuvos atstovas Vitalijus Rumiancevas jau pirmajame nusileidime finišo nepasiekė ir pasitraukė iš varžybų.

Turino žaidynėse Lietuvos kalnų slidininkas slalomo rungtyje buvo 44-as.

Varžybas baigė 48 iš 101 startavusio sportininko.