Deividas Sirvydis pataikė pirmąjį savo tritaškį NBA ir su Detroito „Pistons“ patyrė nesėkmę. Lietuvio klubas svečiuose 92:106 (22:33, 19:35, 34:11, 17:27) pripažino Vašingtono „Wizards“ pranašumą.

D.Sirvydis tritaškį pataikė paskutinę rungtynių sekundę.

Jis aikštėje pasirodė likus žaisti 1:27 minutei, per šį laiką pataikė vienintelį mestą tritaškį ir padarė klaidą.

Jam tai yra rezultatyviausios sezono rungtynės.

Nugalėtojams Russellas Westbrookas pelnė 19 taškų, atkovojo 19 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynių nebaigė „Wizards“ žvaigždė Bradley Bealas, kuris trečiajame kėlinyje patyrė klubo traumą.

„Wizards“ vienu metu pirmavo 30 taškų. „Pistons“ po to spurtavo, bet šeimininkai atsilaikė.

„Pistons“: Wayne’as Ellingtonas 15, Masonas Plumlee ir Isaiah Stewartas po 11.

„Wizards“: Russellas Westbrookas 19 (19 atk. kam., 10 rez. perd.), Bradley Bealas 17, Rui Hachimura 14, Danielis Gaffordas 13.