Siautėjęs Trae Youngas atvedė „Hawks“ į atkrintamąsias

Paskutinis kelialapis į atkrintamąsias varžybas Rytų konferencijoje atiteko Atlantos „Hawks“ krepšininkams. Jie svečiuose 107:101 (25:36, 26:25, 33:23, 23:17) pranoko Klivlando „Cavaliers“ komandą.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape „Hawks“ klubas kovos su geriausia komanda Rytuose Majamio „Heat“.

Savo aistruolių akivaizdoje Klivlando krepšininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (14:28). Jis išsilaikė iki pirmosios rungtynių pabaigos, tačiau po didžiosios pertraukos situacija kardinaliai ėmė keistis.

Atkarpą 10:0 surengę svečiai galiausiai persvėrė rezultatą (77:76). Rungtynėse likus žaisti pusantros minutės ekipas teskyrė tas pats taškas (100:99), tačiau tuomet Trae Youngas pelnė keturis taškus iš eilės, du baudų metimus pridėjo Timothe‘is Luwawu-Cabarrotas ir skirtumas išaugo (106:99).

Per likusias 14 sekundžių aikštės šeimininkai mėgino gelbėtis, tačiau atstumas buvo pernelyg didelis ir į Lauri Markkaneno dvitaškį tiksliu baudos metimu atsakęs T.Youngas galiausiai įtvirtino pergalę – 107:101.

Atlantos klubo įžaidėjas T.Youngas buvo sunkiai sustabdomas ir per 40 minučių surinko 38 taškus bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: Trae Youngas 38 (9/14 dvit., 4/11 trit., 8/9 baud., 9 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 19, Danilo Gallinari 14, Kevinas Huerteris 13, De‘Andre Hunteris 10, Clintas Capela 7 (8 atk. kam.)

„Cavaliers“: Lauri Markkanenas 26 (4/5 dvit., 6/12 trit., 8 atk. kam.), Dariusas Garlandas 21 (9/27 met., 9 rez. perd., 5 kld.), Evanas Mobley 18 (8 atk. kam.), Carisas LeVertas 16, Jarrettas Allenas 11.