Kėdainių „Nevėžis“ (4/2) savų žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo susitvarkė su „Šiaulių“ (0/7) krepšininkais. Antano Sireikos vadovaujama komanda šiame „Betsafe-LKL“ sezone po septynių turų ir toliau lieka be pergalių.

„Nevėžis“ namuose „Šiaulius“ įveikė 96:77 (18:20, 29:16, 17:18, 32:23).

Kėdainių arenoje šiauliečių bėdos prasidėjo jau antrajame kėlinyje, kurį Mariaus Kiltinavičiaus komanda laimėjo 29:16. Trečiojo kėlinio metu ekipas skyrė ir 18 taškų (64:46), tačiau iki lemiamo ketvirčio „Šiauliai“ spėjo kiek sumažinti atsilikimą (64:54).

Vis dėlto, intrigos Šiaulių komandai ketvirtajame kėlinyje atkurti nepavyko. Domanto Vilio vedami „Nevėžio“ krepšininkai demonstravo įspūdingą puolimą, per paskutines dešimt minučių pelnė 32 taškus ir pergalę iškovojo 19 taškų skirtumu.

„Šiauliai“ patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės nepaisant įspūdingo individualaus Armino Urbučio pasirodymo. Aukštaūgis pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Į pergalę Kėdainių ekipą vedė 13 taškų pelnęs, 8 kamuolius atkovojęs ir 29 naudingumo balus surinkęs Julius Kazakauskas. Jam puikiai talkino 19 pridėjęs Panagiotis Kalaitzakis, taip pat 18 taškų surinkęs D. Vilys.

Įspūdingą aikštelės matymą pademonstravo Vaidas Kariniauskas, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Šiaulių komandoje itin blankų pasirodymą surengė veteranas Mindaugas Lukauskis. 24 minutes žaidęs snaiperis nepelnė ne taško ir surinko -4 naudingumo balus.

Neseniai prie „Šiaulių“ prisijungęs Gediminas Orelikas vien per pirmąjį kėlinį pelnė dešimt taškų, tačiau savo pasirodymą baigė viso surinkęs 13.

„Nevėžis“: P. Kalaitzakis 19 tšk., D. Vilys 18 tkš., 5 atk. kam., 4 rez. perd., V. Kariniauskas 13 tšk., 9 rez. perd.

„Šiauliai“: A. Urbutis 21 tšk., 29 naud. bal. , E. Fridrikssonas 14 tkš., 11 rez. perd., G. Orelikas 13 tšk.