Antrąją pergalę per tris susitikimus Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Šiaulių „Šiauliai/Triobet“ savo aikštėje 89:71 (21:20, 27:16, 19:17, 22:18) nugalėję Atyrau „Barsy“ komandą, kurioje rungtyniauja Edgaras Želionis.

Į pergalę Šiaulių klubą vedė galingai rungtyniavęs Papa Dia - senegalietis per 24 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovo metimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Kazachstano ekipai E.Želionis per 31 minutę surinko 10 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 9 kamuolius, dukart prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Šiauliai/Triobet“: P.Dia 20, O.Galdikas (12 atk. kam.) ir A.Kieža po 12, L.Samėnas 11, V.Liutyčius 10, V.Šulskis ir K.Artamonovas po 7, L.Jacksonas 5, J.Jucikas 3, M.Moore'as 2.

„Barsy“: V.Matukevichus 18, D.Diatlovkyis 11, E.Želionis 10, M.Yevstigneevas 9, R.Tuleu'as 8.