Praėjusių metų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalių laimėtojai Šiaulių „Šiaulių" (3/4) krepšininkai niekaip neišbrenda iš nesėkmių liūno. Antano Sireikos auklėtiniai LKL čempionato rungtynėse išvykoje 63:78 (12:17, 18:24, 22:21, 11:16) nusileido Prienų „Rūdupio" (9/2) klubui.

Šiauliečiams tai buvo jau vienuoliktoji nesėkmė iš eilės skaičiuojant LKL, BBL ir Europos taurės turnyro susitikimus.

Svečiai šiose rungtynėse atsiliko jau pirmajame kėlinyje ir per likusį laiką neturėjo realesnių galimybių pakovoti dėl pergalės. Trečiajame kėlinyje likus žaisti pusketvirtos minutės „Rūdupio" ekipos pranašumas pasiekė šešiolikos taškų ribą (60:44), kuri prieš lemiamą ketvirtį šiek tiek aptirpo - 62:52.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Vytauto Šarakausko dvitaškio šiauliečių deficitas sumažėjo iki aštuonių taškų (57:65), tačiau svečiai buvo nubausti nesportine pražanga, o „Rūdupio" klubas vėl atsitiesė - 68:57. Likus žaisti dvi minutes „Rūdupio" pranašumas jau nekėlė abejonių (73:59), o rungtynes Virginijaus Šeškaus auklėtiniai laimėjo rezultatu 78:63.