Trečiąją pergalę FIBA Europos Iššūkio taurės turnyre iškovojo ir šansus patekti į kitą etapą išsaugojo „Šiaulių“ klubas, kuris Austrijoje 78:68 (15:12, 20:16, 24:25, 19:15) įveikė penktąją nesėkmę patyrusią D grupės autsaiderę Gmundeno „Allianz Swans“ ekipą.

Pirmasis kėlinukas vyko apylygiai, į priekį nepavyko išsiveržti nė vienai komandai. Abi ekipos dažnai klydo, netaikliai atakavo krepšį, todėl rezultatas nebuvo didelis. Pirmąjį kėlinuką užbaigė keturi S.Hannaho taškai ir „Šiauliai“ pirmavo 15:12.

Antrąjį kėlinuką šiauliečiai pradėjo spurtu 6:0 ir padidino persvarą iki 9 taškų (21:12). Austrai kelis sykius buvo sumažinę atsilikimą, bet „Šiauliai“ grąžindavo svaresnį skirtumą. Po dviejų kėlinukų šiauliečių pranašumas siekė 7 taškus - 35:28.

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ ne tik išlaikė turėtą persvarą, bet ir ją dar labiau padidino. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui Andrius Šležas tolimu metimu padidino svečių pranašumą iki trylikos taškus - 46:33. Nepaisant visų aikštės šeimininkų pastangų, „Šiauliai“ dviženklį pranašumą išlaikė beveik iki pat kėlinio pabaigos. Visgi paskutinę ketvirčio minutę Austrijos komandos krepšininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir po trijų kėlinių „Šiaulių“ persvara aptirpo iki šešių taškų 59:53.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ ir toliau išlaikė persvarą, dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 78:68.

„Allianz Swans“: D.Mayesas 17 (tritaškiai 3/9), E.Palmeris 14 (7 atk. kam.), S.Colwellas 10, A.Fisheris 9.

„Šiauliai“: V.Praškevičius 19 (dvitaškiai 6/11, 8 atk. kam.), A.Šležas 16 (tritaškiai 4/6), S.Hannah 11, G.Kadžiulis 9 (7 atk. kam.), S.Kuzminskas 8, V.Stanevičius 7 (dvitaškiai 3/4), M.Kuzminskas 4, G.Vileita ir V.Volkus - po 2.