Kauno „Žalgirį“ savaitgalį ant menčių paguldę „Šiauliai“ liko be medalių Baltijos krepšinio lygoje (BBL).

Šiauliečiai atsakomosiose rungtynėse trečiadienį namuose 70:78 (20:30, 21:18, 16:9, 13:21) pralaimėjo Tartu universiteto komandai.

Pirmasis mačas Estijoje baigėsi „Šiaulių“ pergale 88:86.

Svečiai trečiadienį daug geriau pradėjo rungtynes, pirmojo kėlinio viduryje pirmavę 17:7, 21:10.

Šeimininkai trečiajame kėlinyje buvo išlyginę rezultatą (57:57), o ketvirtajame pirmavo 61:60. Vis dėlto tada pralaimėjo atkarpą 0:8 ir nebeatsitiesė.

„Šiauliams“ 17 taškų pelnė Nickas Zeisloftas, pataikęs penkis tritaškius iš aštuonių. 14 taškų pridėjo Donatas Sabeckis (5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), 12 – Arminas Urbutis, 10 – Laurynas Birutis (5/6 dvitaškių).

Tartu komandai Vytenis Čižauskas surinko 10 (5 išprovokuotos pražangos), Julius Kazakauskas – aštuonis (12 atk. kam., 5 išpr. praž.) taškus.