Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O ką reiškia"gamtininkas - specialistas" kuris komentuoja, tai, ką pats kažkur girdėjo, bet nėra naudojęs ir neragavęs? Blogai, kaip "gamtininkas" gamtą pažįsta ne iš savo patirties ir naudoja tą nuvalkiotą frazę "Kažkokių mokslinių duomenų apie tai tikrai nėra ir liaudies medicina paprastai labai skiriasi nuo mokslinės medicinos." O kiek ta mokslinė medicina nuvarė anksčiau laiko žmonių į kapus? Aš galiu pasakyti, kad sėkmingai jau keli metai naudoju poniabudę ir man pavyko "sutramdyti" labai rimtas mane užpuolusias ligas. Pažįstu daug žmonių, kuriems poniabūdė labai padėjo. Tad, gal būt iš senovės atėję mūsų senolių receptai yra ne ką blogiau už "mokslinės medicinos" brukamą formacijos kompanijų cheminę produkciją?
|
Ne vienas žmogus gėrė nuo sąnarių -padėjo, nuo vėžio -taip pat. Kodėl rašo tokius straipsnius? Daug žmonių praktiškai išbandė naudą,o čia...
Paprastoji poniabudė (Phallus impudicus) – poniabudžių (Phallus) genties nevalgomas grybas, liaudyje vadinamas Žemės taukais, vilkagrybiu.

Jaunas vaisiakūnis būna vištos kiaušinio formos ir dydžio, išorėje baltas, pusiau išlindęs iš žemės. Jį sudaro du sluoksniai, tarp kurių yra platus tarpas, pilnas skaidrios gelsvos drebutinės masės, kurioje yra kotelio ir kepurėlės užuomazga. šitą informacija rasyte Vikipedijoje nesuprantu,kaip negeda taip žmonės mulkinti.
EksPERDas kalba apie grybą, kurio pats nei matė nei ragavo.
Perskaičiau, bet taip ir neradau, ką gi tas ekspertas - išdavikas išdavė? Nusprendžiau, kad, matyt, esmė ne išdavystėje, o straipsnio autoriaus pomėgyje nuvalkiotiems išsireiškimams.
Tikrai lietuviai savo protu ,,nugrybavo".
@SOS pagalba Kuo čia dėti lietuviai? Aš lietuvis, bet apie tą grybą pirmąkart girdžiu. Kiek tų lietuvių, apie kuriuos čia užsimenama iš viso yra? Čia visa esmė kažkieno pomėgyje skiesti visokius blėnius ir prikabinti tas kvalystes visiems lietuviams.
Šiaip tai p. Kalbos gamtininkas ir žmonių negydo. Tai nelabai etiška komentuoti apie gydymą. Daug netgi vaistų yra su žolelėmis, gyvačių nuodais ir čia netikėjime reikalas. Laboratorijos ne viską tiria. O žmonės seniau ir be dabartinių vaistų neblogai gydėsi. Su pagarba.
@Vilija Taip. Liaudies medicinoje yra gydymo receptai šiuo grybu.
Jei jis daro poveikį raudoniesiems kraujo kūneliams - tai reiškia, kad ir gali gydyti...
Kai pavalgai šito grybo,gerai stovi visą naktį ,tik ryte atsipalaiduoja
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų