Dar vieną pralaimėjimą, jau trečią per paskutinius keturis mačus, Eurolygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (5/6) krepšininkai su Donatu Motiejūnu. Lietuvio ekipa svečiuose 77:98 (20:24, 20:34, 21:15, 16:25) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (5/6) komandai, kuriai tai buvo trečioji pergalė iš eilės turnyre.

21 minutę ant parketo praleidęs D.Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje. Aukštaūgis pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 3/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Prieš tai rezultatyviausias lietuvio mačas buvo prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą, kai įmetė 14 taškų.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir iškart sudavė kirtį oponentams, kai spurtavo 9-0 bei įgijo dviženklę persvarą (9:20).

Prancūzų duobė dar labiau pagilėjo antrajame kėlinyje. Visiškai pastangų gynyboje nerodę prancūzai per šią 10 minučių atkarpą į savo krepšį praleido net 34 taškus ir turkams leido susikrauti jau 20 taškų pranašumą (38:58).

Po ilgosios pertraukos svečiai mažais žingsneliais lipo aukštyn ir artėjo prie oponentų. Monako klubas trečiajame ketvirtyje pelnė net 12 taškų be atsako ir nurėžė deficitą tik iki 6 taškų (54:60).

Tokį skirtumą pavyko prilaikyti iki ketvirto kėlinio, tačiau čia jėgos ir baigėsi svečiams. Turkijos klubas surengė įspūdingą atkarpą 15-0 ir galutinai pražudė oponentus – 75:96.

„AS Monaco“: Donatas Motiejūnas 21 (6/7 dvit., 3/3 trit., 0/1 baud.), Parisas Lee 18 (4/5 trit.), Dwayne‘as Baconas 12, Alpha Diallo 8, Brockas Motumas ir Donta Hallas po 5.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beauboisas 17 (4/6 dvit., 3/6 trit., 7 rez. perd.), Shane‘as Larkinas ir Adrienas Moermanas (7 atk. kam.) po 14, Tiboras Pleissas 12, Filipas Petrusevas 10, Krunoslavas Simonas 8 (5 rez. perd.).