0

Šeštadienį Italijos "Serie A" čempionate sužaistos dvejos XVII turo rungtynės.

Svarbius taškus kovingose rungtynėse su Romos "Lazio" prarado Milano "Internazionale" klubas, kuris turėjo galimybę turnyrinėje lentelėje iki vieno taško sumažinti atsilikimą nuo Turino "Juventus".

"Lazio" gretose 82 mačo minutę pasižymėjo vokietis Miroslavas Klose. Puolėjo įvartis, kaip vėliau pasirodė, ir buvo vienintelis šiose rungtynėse bei nulėmė "Biancoazzurri" pergalę.

Lietuvis Marius Stankevičius "Lazio" žaidėjų paraiškoje ir vėl nebuvo registruotas.

Kitame susitikime Udinėje, vietos "Udinese" ir svečių "Palermo" ekipos išsiskyrė taikiai 1:1.

Įdomu, kad šeimininkai rezultatą išlygino pačioje mačo pabaigoje, 89 minutę, ir savo gretose turėdami vienu žaidėju mažiau (61 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas prancūzas Thomas Heurtaux). Nuo pralaimėjimo "Udinese" išgelbėjo veteranas Antonio Di Natale.

Italijos "Serie A" pirmenybių XVII turo rezultatai:

Udinės "Udinese" 1 - 1 "Palermo"

33' [0 - 1] J. Ilicic 61' T. Heurtaux ("Udinese") - raudona kortelė 89' [1 - 1] A.D. Natale

Romos "Lazio" 1 - 0 Milano "Inter"

82' [1 - 0] M. Klose