Penktadienį pergalę Eurolygoje iškovojo „Valencia“ (11/9) ekipa, kuri namuose 91:71 (27:15, 22:27, 19:15, 23:14) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (6/13) krepšininkus, nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją bei pergalėmis susilygino su Kauno „Žalgiriu“.

„Valencia“ pirmavo nuo pat rungtynių pradžios, o dar pirmame kėlinyje spurtavo 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje Ispanijos klubas pirmavo ir 17 taškų skirtumu (47:30), o dar didesnį pranašumą turėjo ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

„Valencia“ laimėjo net ir pralaimėdama kovą dėl atšokusių kamuolių (19 prieš 26), tačiau atliko kur kas daugiau rezultatyvių perdavimų (22 prieš 11) bei padarė mažiau klaidų (10 prieš 16).

Šiuo metu po 11 pergalių Eurolygoje turi trys komandos – „Valencia, „Žalgiris“ ir Stambulo „Anadolu Efes“.

„Valencia“: Louisas Labeyrie 16 (5/5 dvit., 0:1 trit., 6/6 baud.), Nikola Kaliničius 14,Mike‘as Tobey 13, Derrickas Williamsas 12, Joanas Sastre 11.

„Crvena Zvezda“: Johnny O‘Bryantas 12 (9/15 dvit., 1/3 trit.) ,Quino Colomas 11, Aleksa Radanovas 9.