Pasirengimą Pasaulio taurės kovoms pergalingai baigė Serbijos rinktinė, kuri 89:85 (21:20, 24:18, 19:21, 25:26) palaužė Brazilijos krepšininkus.

Likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos serbai minimaliai pirmavo, tačiau Ognjenas Dobričius pataikė iš toli ir padidino pranašumą – 89:85.

Tiesa, Serbijos rinktinė šiame susitikime vertėsi be savo lyderių Nikola Milutinovo ir Bogdano Bogdanovičiaus.

Brazilijos rinktinės gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Vitoras Benite, kuris įmetė 17 taškų ir Bruno Caboclo, kurissurinko 16.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Filipas Petruševas pelnęs 19 taškų.

Primename, kad serbai čempionatą pradės B grupėje, kur jų varžovais bus Pietų Sudano, Kinijos ir Puerto Riko komandos. Tuo tarpu Brazilija žais G grupėje prieš Dramblio Kaulo Kranto, Ispanijos ir Irano rinktines.

Kitose kontrolinėse rungtynėse susitiko Irano ir Venesuelos rinktinės, kur po pratęsimo 89:87 (13:14, 24:23, 16:23, 19:26, 10:8) triumfavo Irano krepšininkai.

Pergalę Iranui išplėšė Hamedo Haddadi dvitaškis pratęsimo pabaigoje. Visgi Venesuela dar turėjo laiko atsakyti, tačiau rezultatyvios atakos nebesurengė.

Venesuelos rinktinei Jose Ascanio pelnė 20 taškų, o Edwinas Mijaresas pridėjo 18.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose Behnamas Yakhchali įmetė 19 taškų, o Sina Vahedi surinko 14.

Primename, kad Iranas Pasaulio taurės grupių etape susitiks su Ispanijos, Dramblio Kaulo Kranto ir Brazilijos rinktinėmis, o Venesuela žais su Sakartvelo, Žaliojo Kyšulio ir Slovėnijos komandomis.