Prancūzijos sostinėje vykstančiose planetos lengvosios atletikos pirmenybėse septynkovininkė Austra Skujytė surinko 6077 taškus ir tarp aštuoniolikos varžybas baigusių sportininkų užėmė dešimtąją vietą.

Po šeštosios rungties buvusi aštunta, 800 m bėgime lietuvaitė tenkinosi penkioliktąja pozicija - 2 minutės 18,64 sekundės.

Po baigiamosios rungties A.Skujytę aplenkė italė Gertrud Bacher bei tiek pat taškų - 6077 - surinkusi graikė Aryiro Strataki.

Septynkovės varžybų aukso medalis atiteko Europos čempionei švedei Carolinai Kluft (Karolinai Kliuft). Ji surinko 7001 tašką.

1999 metų pasaulio čempionė prancūzė Eunice Barber (Junis Barber) iškovojo sidabro apdovanojimą, o bronzos medalį pelnė baltarusė Natalija Sazanovič.

Pasaulio čempionės titulą praradusi Jelena Prochorova tenkinosi ketvirtąja vieta:

1. Carolina Kluft (Švedija) 7001 tšk.2. Eunice Barber (Prancūzija) 67553. Natalija Sazanovič (Baltarusija) 65244. Jelena Prochorova (Rusija) 64525. Denise Lewis (D.Britanija) 62546. Gertrud Bacher (Italija) 61667. Larisa Neceporiuk (Estija) 61548. Sonja Kesselschlager (Vokietija) 61349. Aryiro Strataki (Graikija) 607710.Austra Skujytė 6077...17.Liga Klavina (Latvija) 593218.Sylvie Dufour (Šveicarija) 5723

Moterų septynkovės varžybų nebaigė keturios sportininkės.