0

Dešimtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ (10/6) klubas, kuris svečiuose 87:85 (21:21, 13:19, 30:15, 23:30) palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/12) krepšininkus.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti dvi minutes rezultatas dar buvo lygus (79:79), o Vaidas Čepukaitis baudos metimu neturkus išvedė į priekį panevėžiečius - 80:79. Visgi iš toli pataikė Edvinas Ruzgas, tritaškį pridėjo Mindaugas Žukauskas ir „Šiauliai“ įgijo trijų taškų pranašumą - 85:82. Po aikštės šeimininkų minutės pertraukėlės tritaškį pataikęs Šarūnas Vasiliauskas atstatė pusiausvyrą (85:85), tačiau Cameronas Longas sugrąžino pranašumą šiauliečiams - 87:85.

Paskutinei „Lietkabelio“ atakai buvo likusios 7 sekundės, tačiau Š.Vasiliausko metimas skriejo pro šalį ir „Šiauliai“ šventė pergalę rezultatu 87:85.

Antanas Sireika šiose rungtynėse galėjo verstis vos septyniais savo auklėtiniais.

„Lietkabelis“: V.Čepukaitis 21 (dvitaškiai 7/9, baudos 7/8), Š.Vasiliauskas 13, G.Staniulis 10, E.Ežerskis ir E.Stanionis (tritaškiai 2/2) - po 9.

"Šiauliai: E.Ruzgas 21 (dvitaškiai 6/8), M.Žukauskas 19 (tritaškiai 5/7, 7 atk. kam.), C.Longas 18 (7 rez. perd.), J.Jucikas 14 (dvitaškiai 7/11), A.Šikšnius 8, R.Broadusas 7 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).