Iš Anglijos futbolo taurės turnyro sensacingai pasitraukė šių varžybų favoritais vadinti „Manchester United" ir Londono „Chelsea" klubai, suklupę ketvirtfinalyje.

„Manchester United" savo stadione 0:1 (0:0) pralaimėjo „Portsmouth". Šios varžybos labai nesėkmingai susiklostė Mančesterio klubo vartininkams. Traumą patyrusį olandą Edwiną van der Sarą po pirmojo kėlinio pakeitė lenkas Tomaszas Kuszczakas. Jam 76-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą savo baudos aikštelėje parodyta raudonoji kortelė, o į „Manchester United" vartus skirtas 11 metrų baudinys. Vartų ginti stojo komandos gynėjas Rio Ferdinandas, bet jam "Portsmouth" žaidėjo Sulley Muntari smūgio atremti nepavyko.

„Chelsea" išvykoje 0:1 (0:0) nusileido antrojo diviziono vidutiniokui "Barnsley". Pergalingą įvartį 66-ąją minutę įmušė Kayode Odejayi.

Kitų dvejų ketvirtfinalio mačų poros: „Middlesbrough" - „Cardiff", „Bristol" - „West Bromvich".