Prancūzijos futbolo pirmenybėse užfiksuota sensacija - pirmenybių lyderė Paryžiaus „Saint Germain“ patyrė pirmą pralaimėjimą. Ji išvykoje šešiolikto turo rungtynėse 1:2 (1:1) nusileido vidutinioke „Starsbourg“.

Po šios pergalės „Strasbourg“ pakilo į keturioliktą vietą. Taip nutrūko PSG penkių pergalių serija nacionaliniame čempionate.

Rungtynės prasidėjo Joia Nuno da Costos įvarčiu 13 minutę. 42-ąją minutę rezultatą lygino Kylianas Mbappe.

Šeimininkus į euforiją pasiuntė Stephane’as Bahokenas, pasižymėjęs 65-ąją minutę.

Rungtynėse parodytos septynios geltonos kortelės, o prie antrojo kėlinio laiko pridėtos net dešimt minučių.