Ispanijos lygoje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (17-4) patyrė sensacingą pralaimėjimą. Barselonos krepšininkai išvykoje 83:85 (12:19, 12:27, 30:23, 29:16) neatsilaikė prieš Saragosos „Casademont“ (7-14) ekipą, kuri lygoje užima tik 14 vietą.

Šios rungtynės ne tik buvo paženklintos sensacingu pralaimėjimu, bet ir neapsiėjo be kuriozų. Praėjus beveik pusei pirmojo kėlinio Saragosos arenoje sugedo švieslentė, todėl rungtynės buvo sustabdytos, kol vyks taisymo darbai. Komandoms teko laukti 45 minutes, kol švieslentė buvo pataisyta.

Tačiau ir rungtynės katalonams buvo ne iš linksmųjų. Į ilgąją pertrauką Š. Jasikevičiaus auklėtiniai keliavo atsilikinėdami 22 taškais.

Visgi, sugrįžus iš pertraukos Barselonos krepšininkams pavyko priartėti prie šeimininkų, o likus 20 sekundžių komandas skyrė 4 taškai.

Jokio stebuklo katalonams sukurti nepavyko ir šeimininkai džiaugėsi pergale.

Rokas Jokubaitis svečiams per 16 minučių sugebėjo pridėti 4 taškus, 2 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį.

Tuo tarpu naudingiausias pralaimėtojų gretose buvo Nicolasas Laprovittola, kuris surinko 28 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus.

„Casademont“: Howardas Sant-Roosas 21 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Aday Mara 13, Ivanas Cruzas ir Santiago Yusta (5 atk. kam., 4 rez. perd.)  po 11, Tryggvi Hlinasonas 9 (7 atk. kam.), Justinianas Jessupas ir Borisa Simanic (5 atk. kam.) po 7.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 28 (4 atk. kam.), Nikola Kaliničius 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Janas Vesely 12 (5 atk. kam.), Alexas Abrinesas Tomas Satoransky (4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Kyle'as Kuricius po 7.