0

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" čempionate sužaisti keturi XIII turo susitikimai.

Kone didžiausia staigmena užfiksuota San Sebastiano mieste, kur vietos "Real Betis" 1:0 palaužė karališkąjį Madrido "Real".

Vienintelį rungtynių įvartį 17-ą pirmo kėlinio minutę pelnė "Real Betis" saugas Beñat.

37 minutę Karimas Benzema rezultatą išlygino, tačiau šoninis arbitras šiame epizode įžvelgė nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Per likusį rungtynių laiką "Real" futbolininkai neišnaudojo susikurtų progų ir rezultato pakeisti nebespėjo.

Ši "Real" nesėkmė "Barcelona" ir Madrido "Atletico" klubams suteikia šansą dar labiau padidinti atotrūkį nuo praėjusio sezono čempionų. Minėtieji klubai XIII turo rungtynes žais sekmadienį ir jau dabar "Real" lenkia atitinkamai 8 ir 5 taškais.

Kituose susitikimuose pergales iškovojo Madrido "Rayo Vallecano", "Valladolid" ir "Malaga" vienuolikės.

Triuškinanti "Malaga" pergalė prieš "Valencia" šiam klubui leido iki 4 taškų sumažinti atsilikimą nuo pralaimėjimą patyrusio "Real".

Ispanijos "La Liga" pirmenybių XIII turo rezultatai:

Madrido "Rayo Vallecano" 2 - 0 "Mallorca"

87' [1 - 0] L. Carrilho 90' [2 - 0] A. Delibasic

"Valladolid" 1 - 0 "Granada"

63' [1 - 0] Manucho

"Malaga" 4 - 0 "Valencia"

8' [1 - 0] F.P. Soler 75' [2 - 0] J. Saviola 81' [3 - 0] R.S. Cruz 84' A. Rami - raudona kortelė ("Valencia") 90' [4 - 0] Isco San Sebastiano "Real Betis" 1 - 0 Madrido "Real"

17' [1 - 0] Benat