Ketvirtadienio vakarą Eurolygoje įvyko Stambulo komandų derbis, kuriame Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Fenerbahče“ (10/7) ekipa svečiuose 89:84 (29:29, 18:23, 22:16, 20:16) nugalėjo „Anadolu Efes“ (7/10) krepšininkus.

Ypatingai rezultatyviame pirmajame kėlinyje abi komandos sumetė po 29 taškus. Antrajame ketvirtyje rezultatyvumo kreivė šiek tiek krito žemyn ir 17-ąją minutę „Anadolu Efes“ truktelėjo į priekį – 48:41. „Fenerbahče“ pirmąją mačo dalį baigė su 5 taškų deficitu – 47:52.

Po didžiosios pertraukos „Anadolu“ kontroliavo situaciją, bet niekur toli nepabėgo ir likus 3 minutėms pirmavo 6 taškais – 68:62. Per likusį laiką Šaro auklėtiniai į savąjį krepšį nepraleido nė taško ir 7:0 užbaigė trečiąją mačo atkarpą – 69:68. Beje, per trečiąjį kėlinį Shane‘as Larkinas pelnė 15 taškų, o visa komanda – vos 1. Taip pat Š.Jasikevičius gavo techninę pražangą.

Kova taškas į tašką tęsėsi ir ketvirtajame ketvirtyje – „Anadolu Efes“ pirmavo 78:74, bet svečių spurtas 8:0 leido išsiveržti į priekį – 82:78. Šeimininkai čia pat atsakė 4 taškais – 82:82. Tuomet Georgios Papagiannis pataikė dvitaškį, o likus 29 sekundėms Nickas Calathesas pridėjo tritaškį – 87:82. Pergalę įtvirtino Marko Guduričiaus sumestos baudos.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 28 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud. bal.), Danas Oturu 19 (7 atk. kam.), Rodrigue‘as Beaubois 10, Elijah Bryantas 8.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 24 (4/5 tritaškiai, 6 atk. kam., 27 naud. bal.), Nickas Calathesas 17 (3/5 tritaškiai, 8 rez. perd., 24 naud. bal.), Georgios Papagiannis 12 (5 atk. kam., 19 naud. bal.), Marko Guduričius 8.