Šarūnas Jasikevičius ir jo treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ pralaimėjimu užbaigė Eurolygos reguliarųjį sezoną. Penktadienį Turkijos vicečempionai išvykoje 81:84 (19:19, 19:15, 15:18, 16:17, 12:15) po pratęsimo nusileido Pirėjo „Olympiakos“.

Šiose rungtynėse išsiskyrė 27 taškus pelnęs Isaiah Canaanas (5/7 trit, 3/3 dvit, 6/7 baud.).

Šaro ekipos nuo pralaimėjimo neapsaugojo 21 tašką pelnęs Nigelas Hayesas-Davisas (2/5 trit, 6/8 dvit, 3/7 baud.).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje lietuvio treniruojama ekipa atsilikinėjo, o iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms rezultatas tapo lygus 64:64, po Stambulo ekipos spurto 7-0 ir Nigelo Hayeso-Daviso tritaškio.

Vėliau Georgios Bartzoko auklėtiniai rezultatą išlygino, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėje atakoje. Joje kamuolys buvo Nigelio Williamso-Gosso rankose, tačiau OLY gynėjo mestas tritaškis tikslo nepasiekė ir buvo žaidžiamas pratęsimas.

Pratęsimo metu iš pradžių geriau atrodė svečių ekipa, o 7 taškus jame pelnė Marko Guduričius. Visgi 10 taškų be atsako įmetęs I. Cananas sudėliojo visus taškus ir nulėmė savo ekipos pergalę.

Ignas Brazdeikis „Olympiacos“ gretose registruotas šįkart nebuvo.

„Fenerbahče“ pirmąjį tarpusavio mačą namie laimėjo 79:77, tad šiame mače sprendėsi penktosios vietos likimas.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniams nesėkmė lėmė atkrintamųjų seriją prieš Monako „AS Monaco“, „Olympiacos“ grumsis su Barselonos „Barcelona“.

Abi komandos Eurolygoje iki šiol buvo susitikusios 32 kartus ir pasidalinusios po 16 pergalių, tad šis mačas nusvėrė svarstykles graikų naudai.

„Olympiacos“: Isaiah Canaanas 27 (5/7 tritaškių), Shaquielle'as McKissicas 12, Kostas Papanikolaou 8 (6 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis (0/3 tritaškių) ir Luke'as Sikma po 7.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 21 (4 klaidos), Scottie Wilbekinas 12 (3/9 tritaškių, 4 atk. kam.), Sertačas Šanli 11 (4/4 dvitaškių), Tyleris Dorsey 10 (4 atk. kam.), Marko Guduričius 9 (1/4 tritaškių).