Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas NBA patyrė jau antrąjį pralaimėjimą paeiliui. Šį kartą Mike'o Browno auklėtiniai 89:107 (19:33; 34:26; 15:12; 21:36) neatsilaikė prieš Hjustono „Rockets“ ekipą.

D. Sabonis aikštėje praleido 31 minutę per, o per šį laiką sugebėjo surinkti 11 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Šiame NBA sezone lietuvis visose penkeriose rungtynėse sugriebė bent po 10 kamuolių ir su 14,2 atkovoto kamuolio vidurkiu jis pirmauja visoje lygoje.

Nors „Rockets“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau iki trečiojo kėlinio vidurio šis skirtumas nebuvo didelis.

Po trijų kėlinių „Rockets“ turėjo trapų pranašumą (68:71), tad laiko jį ištirpdyti D. Sabonio kariauna tikrai galėjo. Vis tik Hjustono klubas įjungė aukštesnę puolimo pavarą ir ėmė eiti pergalės link kol savo tikslą pasiekė.

Tiesa, tai buvo jau antrosios rungtynės, kai komandai padėti negali De'Aronas Foxas. Kartu su juo Sakramento klubas rinkdavo po  125,3 taško, o per pastarąsias dvejas šis skaičius krito iki 95.

„Kings“: Malikas Monkas 18 (3 atk. kam., 7 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 13 (3 atk. kam.), JaVale‘as McGee 12 (6 atk. kam.), Domantas Sabonis 11 (15 atk. kam., 4 rez. perd.), Chrisas Duarte‘as 10 (2 atk. kam., 1 rez. perd.), Donovanas Mitchellis (3 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Keeganas Murray'us (2 atk. kam., 1 rez. perd.) po 7, Colby Jonesas 5 (3 atk. kam.).

„Rockets“: Dillonas Brooksas 26 (9 atk. kam., 1 rez. perd.), Jabari Smithas (11 atk. kam.) ir Fredas VanVleetas (6 akt. kam., 12 rez. perd.) – 21, Alperenas Šengunas 15 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaeseanas Tate‘as 11 (4 atk. kam., 1 rez. perd.), Jalenas Greenas 10 (2 atk. kam., 5 rez. perd.)..