Domantas Sabonis NBA pirmenybėse užfiksavo trečiąjį trigubą dublį šiame sezone, tačiau tai neišgelbėjo nuo pralaimėjimo.

Indianos „Pacers“ (31-20) išvykoje 118:119 (20:30, 43:18, 23:34, 32:37) nusileido lygos čempionės titulą ginančiai Toronto „Raptors“ (37-14).

Lietuvis per 38 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų. Statistiką kiek gadino penkios klaidos.

„Pacers“ po įspūdingo antrojo kėlinio, kurį laimėjo 43:18 panaikino dviženklį atsilikimą ir patys susikrovė 19 taškų pranašumą, tačiau šio neišlaikė.

„Raptors“ rungtynių pabaigoje laimėjo atkarpą 9:0 ir viskas sprendėsi paskutinėmis mačo sekundėmis – likus žaisti 30,4 sek. Serge’as Ibaka pataikė pergalingu tapusį tritaškį, kuris išvedės „Raptors“ į priekį.

Kitoje aikštės pusėje Victoro Oladipo tolimas šūvis buvo netikslus. Vis tik gynėjas pats atkovojo kamuolį, bet jau netrukus Malcolmas Brogdonas jį prarado ir „Pacers“ pralaimėjo.

„Pacers“: M. Brogdonas 24, J. Holiday 22, D. McDermottas 19, D. Sabonis 15, V. Oladipo 13.

„Raptors“: K. Lowry 32 (10 rez. perd.), S. Ibaka 30, P. Siakamas 25.