Domantas Sabonis pakartojo karjeros rekordą, o lietuvio ekipa nutraukė Jono Valančiūno klubo pergalių žygį NBA pirmenybėse.

Indianos „Pacers“ (12-9) namie 134:116 (37:27, 34:23, 33:35, 30:31) įveikė Memfio „Grizzlies“ (9-7).

J. Valančiūnas šias rungtynes praleido dėl koronaviruso protokolo, o „Grizzlies“ suklupo po septynių iš eilės pergalių.

Prie to labiausiai prisidėjo D. Sabonis – jis per 35 minutes pelnė 32 taškus (11/13 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir po triskart suklydo bei prasižengė.

32 taškai – pakartotas asmeninis D. Sabonio rezultatyvumo rekordas NBA rungtynėse.

„Grizzlies“ šiame mače nė karto nepirmavo, o „Pacers“ dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmame kėlinyje. Didžiausias skirtumas tarp komandų vienu metu siekė 28 taškus.

„Pacers“ realizavo net 16/29 tritaškių (55,2 proc.), kai „Grizzlies“ – tik 9/25 (36 proc.).

„Pacers“: D. Sabonis 32, M. Brogdonas 23, M. Turneris 22, J. Lambas 19.

„Grizzlies“: D. Brooksas 25, D. Bane’as 16, T. Jonesas, D. Meltonas ir X. Tillmanas po 12.