Domanto Sabonio klubas Sakramento „Kings“ (27/21) NBA lygoje jau antrąjį kartą paeiliui patyrė nesėkmę. Išvykoje Sakramento krepšininkai 110:117 (21:29, 38:28, 22:33, 29:27) suklupo prieš Minesotos „Timberwolves“ (27/25) komandą.

Šį kartą D. Sabonis buvo naudingiausias žaidėjas savo komandos gretose, vienintelis surinko dvigubą dublį. Per 39 žaidimo minutes jam pavyko pelnyti  23 taškus, atkovoti 10 kamuolių ir atlikti 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Minesotos krepšininku gretos rezultatyviausiai rungtyniavo Antony Edwardsas, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo 2 taškų deficitą paversti 9 taškų pranašumu.

O likus žaisti vos 16 sek. komandos buvo labai arti viena kitos (114:110). Tačiau Anthony Edwardsas  negailestingai smeigė tritaškį metimą užgarantavusį šeimininkų pergalę.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 34 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), D'Angelo Russellas 25 (6 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 15 (8 atk. kam., 2 rez. perd.), Nazas Reidas 14 (2 atk. kam.), Rudy Gobertas 13 (14 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 9.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29 (6 rez. perd.), Domantas Sabonis 23 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Harrisonas Barnesas ir Malikas Monkas po 13, Kevinas Huerteris 11 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Keeganas Murray 8.