minesotos timberwolves

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „minesotos timberwolves“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „minesotos timberwolves“.

Nikola Jokičius žarstė pagyras varžovams: „Jie žino, ką daro“

Denverio „Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius po triuškinamai pralaimėtų antrųjų Vakarų pusfinalio serijos rungtynių prieš Minesotos „Timberwolves“ ekipą gyrė varžovų gynybą. „Jie visą sezoną gerai žaidžia gynyboje. Jie tave stipriai spaudžia. Visi penki krepšininkai yra agresyvūs. Jie žino, ką daro. Todėl prieš juos yra sunku gintis“, – sakė serbas.
2024-05-07

„Timberwolves“ duetas nukalė antrą pergalę prieš čempionus

Dominavusi Minesotos „Timberwolves“ komanda Vakarų konferencijos pusfinalyje įsirašė antrąją pergalę. Chriso Fincho auklėtiniai svetimoje arenoje 106:80 (28:20, 33:15, 21:25, 24:20) nugalėjo Denverio „Nuggets“ komandą ir serijoje pirmauja 2-0. Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Minesotoje. Nugalėtojus į priekį vedė Anthony Edwardsas ir Karlas-Anthony Townsas, kurie kartu pelnė po 27 taškus.
2024-05-07

Lyderio tempiama „Timberwolves“ serijos starte pranoko NBA čempionus

Pergalingai NBA Vakarų konferencijos pusfinalį pradėjo Minesotos „Timberwolves“ komanda, kuri svečiuose 106:99 (23:25, 17:19, 33:27, 33:28) įveikė čempionus Denverio „Nuggets“. Apylygiai vykusiame mače svečiai lemiamą persvarą susikrovė rungtynių pabaigoje. Į priekį svarbiausiu metu Minesotos klubą tempę kelias rezultatyvias atakas surengęs Anthony Edwardsas. Po jo dvitaškio  „Timberwolves“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje atitrūko iki 102:91 ir galiausiai pergalę įtvirtino.
2024-05-05

Po susidūrimo su auklėtiniu traumą patyrusiam „Timberwolves“ treneriui prireiks operacijos

Minesotos „Timberwolves“ treneriui Chrisui Finchui per rungtynes patyrusiam traumą bus reikalinga operacija. Strategas traumą patyrė rungtynėse prieš Finikso „Suns“ ekipą, kai auklėtinis Mike‘as Conley siekė kamuolio ir susidūrė su treneriu. Po atliktų tyrimų tapo aišku, kad strategui trūko girnelės sausgyslė ir bus reikalinga operacija. Dar nėra žinoma, ar Ch.Finchas galės vaduoti komandai pirmose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse prieš Denverio „Nuggets“ klubą.
2024-04-30

Svarbią „Timberwolves“ pergalę apkartino trenerio trauma

Minesotos „Timberwolves“ komandos treneris Chrisas Finchas rungtynių metų prieš Fynikso „Suns“ patyrė rimtą kelio traumą.  Pranešama, kad specialistui po susidūrimo su auklėtiniu Mike’u Conley plyšo kelio sausgyslė. Šis epizodas įvyko paskutinėms minutėmis, po to komandos vairą perėmė asistentas Micahas Nori.  „Timberwolves“ šias rungtynes laimėjo rezultatu 122:116 ir pateko į Vakarų konferencijos pusfinalį.
2024-04-29

Įtemptame mače pergalę išplėšę „Timberwolves“ užbaigė „Suns“ sezoną

Minesotos „Timberwolves“ atkrintamųjų seriją laimėjo „sausai“ ir pateko į Vakarų konferencijos pusfinalį. Išvykoje jie 122:116 (25:26, 31:35, 34:31, 32:24) išplėšė pergalę ir užbaigė Fynikso „Suns“ ekipos sezoną.  Pusfinalio serijoje „Timberwolves“ susitiks su Denverio „Nuggets“ ir Los Andželo „Lakers“ poros laimėtoja.
2024-04-29

„Timberwolves“ neįveikiančios „Suns“ situacija nepavydėtina: nuo sezono pabaigos skiria vienas pralaimėjimas

Trečią pergalę NBA atkrintamųjų serijoje iškovojo Minesotos „Timberwolves“ komanda, kuri auklėtiniai išvykoje 126:109 (34:32, 25:21, 36:20, 31:36) nužtikrintai įveikė Fynikso „Suns“ ekipą. Minesotos komanda šiuo metu pirmauja 3–0 ir eliminuoti „Suns“ ekipą galės jau kitose rungtynėse Fynikse. Anthony Edwardsas buvo nesulaikomas nugalėtojų gretose. Gynėjas per 43 žaidimo minutes surinko 36 taškus (11/18 dvit., 1/5 trit., 11/11 baud.
2024-04-27

Netikėtą lyderį atradusi „Timberwolves“ dar sykį pranoko „Suns“

Minesotos „Timberwolves“ klubas NBA atkrintamosiose antrą sykį pranoko  Fynikso „Suns“ žvaigždes ir išsiveržė serijoje iki keturių pergalių 2-0. Antrose rungtynėse Chriso Fincho auklėtiniai laimėjo po sėkmingesnės antros rungtynių pusės 105:93 (24:21, 26:30, 28:20, 27:22). Trečiajame ketvirtyje „Suns“ po sėkmingos atkarpos dar pirmavo 63:60, tačiau tada Minesotos ekipa pelnė 12 taškų be atsako.
2024-04-24

Užtikrintas atkrintamųjų startas: Anthony Edwardsas atvedė „Timberwolves“ pergalę

Triuškinančia pergale NBA atkrintamąsias varžybas pradėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkai. Pastarieji namuose 120:95 (27:28, 34:23, 31:21, 28:23) galingu puolimu parbloškė Fynikso „Suns“ komandą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0. Nugalėtojų gretose įspūdingai žaidė Anthony Edwardsas, kuris per 36 minutes pasižymėjo 33 taškais, 9 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais, 6 klaidomis ir 4 pražangomis.
2024-04-21

Kovoje dėl Vakarų konferencijos lyderio pozicijos – žvėriškas Nikola Jokičiaus pasirodymas

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (56/24) ekipa. Michaelo Malone'o auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 116:107 (26:28, 23:24, 34:28, 33:27) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (55/25) komandą. Denverio ekipa po šios pergalės Vakarų konferencijoje pakilo į pirmąją vietą. Nugalėtojus į priekį vedė žvėriškai žaidęs Nikola Jokičius. Jis per 38 žaidimo minutes surinko 41 tašką (14/18 dvit., 2/2 trit., 7/12 baud.