Pergale pasiruošimą naujajam NBA sezonui užbaigė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Kalifornijos klubas namų arenoje stebint beveik 16 tūkstančių sirgalių 116:113 (27:26, 27:23, 25:36, 37:28) įveikė Jutos „Jazz“ komandą.

Šiose rungtynėse komandos vertėsi be ryškiausių savo žvaigždžių. „Kings“ gretose ant atsarginių žaidėjų suolelio liko Domantas Sabonis, De'Aaronas Foxas, Chrisas Duarte, Trey Lylesas, Keeganas Murray.

„Jazz“ gretose ant parketo nepasirodė Jordanas Clarksonas, Kelly Olynykas, Lauri Markkanenas, Johnas Collinsas.

Didžiausią persvarą „Kings“ įgavo antrajame kėlinyje, kai pirmavo 10 taškų skirtumu. Vis tik jau trečiajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir „Jazz“ krepšininkai ne tik sunaikino visą deficitą, bet ir patys įgijo 12 taškų persvarą.

Šiose rungtynėse net 14 kartų rezultatas buvo lygus, o pirmaujanti komanda keitėsi 18 kartų,

Sakramento klubas patikimai metė iš toli – tikslą pasiekė 39 proc. metimų. Palyginimui, „Jazz“ pataikė 27 proc. tritaškių. „Kings“ geriau atakavo ir nuo baudų metimų linijos (82 proc. prieš 52).

Iš baudos aikštelės Jutos klubas pelnė 66, o „Kings“ – 42 taškus. „Kings“ atliko net 7 blokus, o „Jazz“ – vos vieną. Prie to labiausia prisidėjo net 5 blokus atlikęs „Kings“ ukrainietis Alexas Lenas.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėjų tapo 26 taškus pelnęs „Jazz“ krepšininkas Talenas Hortonas Tuckeris,

„Kings“ ekipai 23 taškus pelnė Malikas Monkas.

Abu minėti žaidėjai savo komandose atliko po 8 rezultatyvius perdavimus.

Sasha Vezenkovas surengė rezultatyviausią asmeninį pasirodymą pasirengimo cikle. Bulgaras per 20 žaidimo minučių surinko 13 taškų (2/2 dvit., 3/8 trit.), sugriebė 6 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus.

„Jazz“ ekipoje 15 kamuolių atkovojo Walkeris Kessleris, kuris kartu su JAV rinktine pasaulio čempionate užėmė 4 vietą.