Viena geriausių dviratininkių Simona Krupeckaitė pasiektus rezultatus šį savaitgalį Mančesteryje vykusiose Pasaulio taurės varžybose vertina dvejopai. Sportininkės teigimu, pavyko pasiekti gerą greitį ir jėga, tačiau taktika buvo itin silpna, teigiama pranešime spaudai.

„Padariau esminę klaidą, už kurią negaliu sau atleisti, bet galiu gerai pasimokyti. Su tokiu greičiu ir jėga, kurią pasiekiau varžybose, turėjau laimėti. Dėl to kaltinu tik save ir dėsiu visas pastangas, kad taktikoje pasiekčiau visiškai kitokių rezultatų“, – sakė S. Krupeckaitė.

Pasak sportininkės, fizinį savo pasiruošimą ji vertina dešimtukui, tačiau taktinę pasirengimo dalį – trejetui.

„Paskutiniu metu koncentravausi jėgos ir greičio kėlimui, o ne taktinei važiavimo daliai ir varžybų niuansams, tad nuo šiol koncentruosiuosi taktikos tobulinime, kad pasaulio čempionate galėčiau varžytis dėl geriausių vietų",– teigė sportininkė.

Sekmadienį vykusiame keirino rungties pirmojo etapo važiavime S. Krupeckaitė savo grupėje finišavo pirma ir tęsė kovą dėl finalo antrojo važiavimo metu. Šiame važiavime sportininkė suklydo taktiškai ir, finišavusi penkta, nebepateko į finalą. Varžybose dėl 7-12 vietų, S. Krupeckaitė kirto finišo liniją pirma ir galutinėje įskaitoje užėmė septintą vietą.

Pirmąją rungtynių dieną startavusi komandinio sprinto rungtyje, ji kartu su Gintare Gaivenyte užėmė septintą vietą. S. Krupeckaitė ypač aukštą greičio rezultatą pademonstravo antrajame rate. Dviratininkė distanciją įveikė per 14.328 sek. ir pagal asmeninį laiką tapo antra po Kinijos komandos lyderės Jinji Gong (14.302  sek.).