0

Penktąją pergalę šeštosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro šešių komandų D grupės rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu lyderiu tapo Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) klubas su Simu Jasaičiu ir Mantu Kalniečiu.

Penktadienį namuose Krasnodaro krepšininkai 79:72 (18:19, 21:16, 19:21, 21:16) įveikė penktojoje pozicijoje esančią Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija; 2 pergalės ir 4 pralaimėjimai) ekipą.

M.Kalnietis nugalėtojams pelnė 9 taškus, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir dusyk suklydo. Per 21 su puse minutės (21:28) įžaidėjas pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 3 dvitaškius iš 4.

S.Jasaičio sąskaitoje 8 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos ir pražanga. Per 21 minutę (20:54) jis įmetė 2 tritaškius iš 4 ir 1 dvitaškį iš 2.

16 taškų nugalėtojams pelnė Derrickas Brownas, po 13 - Marcusas Williamsas ir Richardas Hendrixas, 10 - Krunoslavas Simonas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Marko Simonovičius (12 tšk.), Blake'as Schilbas (11 tšk.) ir Charlesas Jenkinsas (10 taškų).

Į antrąjį varžybų etapą - Top 16 turnyrą - pateks keturios geriausios grupės komandos.