0

S. Eto'o „hat-trick'as“ paskandino „Manchester United“ ekipą

Sekmadienio popietę "Stamford Bridge" stadione buvo žaidžiamas centrinis Anglijos "Premier" lygos XXII-ojo turo susitikimas.

Jose Mourinho treniruojami Londono "Chelsea" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje nepaliko jokių vilčių titulą ginančiam "Manchester United" klubui.

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtu "raudonųjų velnių" spaudimu, tačiau svečiams iš jo nieko išpešti nepavyko ir žaidimas ilgainiui išsilygino.

Netrukus vienos iš "Chelsea" atakų metu puolėjas Samuelis Eto'o smūgiavo į vartus iš vidutinio nuotolio ir kamuolys po rikošeto su Michaelu Carricku įskriejo į vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo 2 - 0. Po Gary Cahillo perdavimo iš krašto vėl pasižymėjo S.Eto'o.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat kaip baigėsi pirmasis - S.Eto'o įvarčiu. 49-ąją minutę rezultatas tapo triuškinamas.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos po Philo Joneso smūgio vietoje ir laiku atsidūrė Javieras Hernandezas, kuris sušvelnino rezultatą.

Tačiau realesnių vilčių pakovoti bent dėl taško Davido Moyeso auklėtiniai neturėjo - "Chelsea" komanda kontroliavo žaidimo eigą.

Uoga ant torto tapo jau per teisėjo pridėtą laiką parodyta raudona kortelė. Ja buvo nubaustas "Man Utd" gynėjas Nemanja Vidičius.

Pasibaigus šiam turui lyderių trejetas atrodo taip pat - pirmoje vietoje žengia "Arsenal", o už jų taško skirtumu rikiuojasi "Man City" bei "Chelsea" ekipos.

Startinės komandų sudėtys:

"Chelsea": Čech; Ivanovič, Cahill, Terry, Azpilicueta; Ramires, David Luiz, Willian (86; Matič), Oscar (68' Mikel), Hazard; Eto'o (79' Torres).

"Manchester United": De Gea; Rafael, Evans, Vidic, Evra (51' Smalling); Valencia, Carrick, Jones, Young (56' Hernandez); Januzaj, Welbeck.