55
M. Fosteris (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)

Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygos įkrintamųjų serijos pradžioje patyrė skaudų pralaimėjimą. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namų arenoje 92:110 (22:28, 24:26, 22:27, 24:29) pralaimėjo Atėnų „Peristeri“ klubui.

55

Tai buvo prasčiausios „Ryto“ sezono rungtynės gynyboje.

Dabar „Peristeri“ pirmauja įkrintamųjų serijoje iki 2 pergalių 1:0. Kitos rungtynės sausio 10 d. vyks Graikijoje. Dar vieno pralaimėjimo atveju „Rytui“ tarptautinis sezonas bus baigtas.

„Rytas“ pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, o didžiausias atotrūkis tarp komandų buvo 22 taškai.

„Peristeri“ tritaškius pataikė pribloškiančiu 68 proc. tikslumu. Vassilio Spanoulio auklėtiniai pataikė 17 iš 25 metimų.

„Rytas“ iš toli metė taip pat pakankamai solidžiu procentu – tikslą pasiekė 12 iš 28 metimų (43 proc.)

Graikijos klubas suklydo 7 kartus, o vilniečiai – 13.

Nerimo ženklų buvo jau pačioje mačo pradžioje. „Peristeri“ rungtynių pradžioje pirmavo 7:3, o sužaidus 10 min. graikai buvo priekyje 28:22.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai sumažino skirtumą iki 6 taškų, o įpusėjus rungtynėms „Rytas“ varžovus vijosi 46:54.

Tragiškiausiai sostinės klubui susiklostė trečiasis kėlinys – vienu metu vilniečių deficitas siekia net 19 taškų. Tiesa, po Justino Gorhamo tritaškio sužaidus 30 min. „Peristeri“ pirmavo kiek mažesniu skirtumu – 81:68.

Ketvirtajame kėlinyje „Peristeri“ atrėmė visus vilniečių bandymus priartėti ir šventė pirmąją pergalę serijoje.

„Rytas“: Margiris Normantas 20 (3/5 tritaškiai, 7 rez. perd.), Marcusas Fosteris 16 (7 kld.), Justinas Gorhamas 12 (9 atk. kam.), Martynas Echodas ir Gytis Radzevičius (6 atk. kam.) po 11, Gytis Masiulis 9.

„Peristeri“: Joe Raglandas 25 (4/7 tritaškiai, 15 rez. perd., 37 naud. bal.), Trevoras Thompsonas 21 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Leonidas Kaselakis 15 (3/4 tritaškiai, 5 atk. kam.), Nemanja Dangubičius (8 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Jermaine‘as Love‘as po 13, Kenny Williamsas 12 (4/6 tritaškiai).