Vilniaus „Ryto“ krepšininkai sekmadienį namuose 108:75 sutriuškino Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandą „Betsafe-LKL“ čempionate.

Po užtikrintos pergalės vilniečių strategas Giedrius Žibėnas džiaugėsi tokiu auklėtinių pasirodymu.

„Nešvaistėme savo atakų, jos buvo tikslingos, paruoštos ir su idėja. Man labai patiko žaidėjų požiūris, mėgavausi juo, taip ir turime rezultatą. Trejose pastarosiose rungtynėse kėdainiškiai metė po 95 taškus, norėjome nukirpti bent 20 taškų. Pagrindinė jų pagerėjusio puolimo priežastis – Starksas, kurį sustabdyti pavyko“, – džiaugėsi G. Žibėnas.

Tuo tarpu Kėdainių klubo treneris Gediminas Petrauskas pripažino, kad kova dėl pergalės baigėsi antrajame kėlinyje.

„Daug neprikalbėsi, skaudus pralaimėjimas, daug važiavimo žemyn. Atrodo, nesukontroliavome nieko, atsidarė ir tritaškiai, ir greitos atakos, ir metimai po krepšiu.

Pusantro kėlinio parodėme gražesnį žaidimą, bet nuo antrojo kėlinio vidurio – tik neigiamos emocijos“, – kalbėjo G. Petrauskas.