Šeštadienį sužaistos dar ketverios Rusijos krepšinio čempionato ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės, kuriose visus susitikimus laimėjo namie žaidusios ir favoritėmis laikomos komandos.

Jau antrąją pergalę iškovojo Eurelijaus Žukausko Kazanės "Uniks" krepšininkai, namie 86:67 (29:16, 25:14, 22:18, 10:19) nugalėję Rimo Girskio treniruojamą Saratovo "Avtodor" ekipą.

Praleidęs pirmąsias rungtynes E.Žukauskas šeštadienį per 20 minučių pelnė 9 taškus, pataikęs visus 4 dvitaškius ir vienintelį baudos metimą, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius ir blokavo tris varžovų metimus.

Pirmosiose rungtynėse sutriuškinę varžovus 109:72 "Uniks" krepšininkai pirmauja serijoje 2:0.

Įtikinamą pergalę šeštadienį iškovojo reguliariojo sezono nugalėtojas Dariaus Songailos Maskvos CSKA klubas, pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse 101:59 (22:21, 25:17, 21:13, 33:8) sutriuškinęs Mineralinių Vandenų "Lokomotiv" ekipą.

D.Songaila per 22 min., kaip ir Viktoras Chriapa pelnė 16 taškų ir rezultatyvumu nusileido tik 24 taškus įmetusiam Aleksandrui Bašminovui.

Puolėjas iš Lietuvos pataikė 5 dvitaškius iš 8, 6 baudų metimus iš 10, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Du lietuvius savo gretose turintys čempionų titulą ginantys Permės "Ural-Great" krepšininkai pirmajame serijos mače 88:79 (33:23, 21:24, 16:10, 18:22) įveikė Maskvos "Dinamo" ekipą.

Gintaras Kadžiulis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 14 taškų (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/2, baudos 5/5), po krepšiais atkovojo 5 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus, o Kšyštofas Lavrinovičius per 9 minutes pelnė vos 1 tašką (baudos 1/2), atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovų metimą ir spėjo prasižengti 4 kartus.

Šeštadienį nepasisekė tik Virginijaus Sirvydžio Jekaterinburgo "Jevraz" klubui, kuris svečiuose 77:101 (14:28, 25:21, 15:25, 23:27) pralaimėjo "BK Chimki" krepšininkams.