Graikijoje vykusiose dvylikos komandų Europos moterų krepšinio pirmenybėse naująja čempione tapo Rusijos rinktinė sekmadienį finale 59:56 (15:6, 19:16, 12:20, 13:14) įveikusi Čekijos ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Irina Osipova, pelniusi 16 taškų. 14 taškų į čekių krepšį įmetė Jelena Baranova, 11 - Julija Skopa.

Čekijos komandoje išsiskyrė Romana Hamzova (15 tšk.) ir Zuzana Klimešova (11 tšk.).

Rusijos krepšininkės, kaip nepriklausomos valstybės sportininkės Europos čempionėmis tapo pirmą kartą, o kaip SSSR ekipos teisių perėmėja - titulą susigrąžino po 12 metų pertraukos.

Bronzos medalius ir trečiąjį kelialapį į 2004 metų olimpines žaidynes Graikijoje iškovojo Ispanijos krepšininkės, mažajame finale 87:81 įveikusios Lenkijos ekipą.

Tik penktoje vietoje liko praėjusio čempionato nugalėtoja Prancūziją, sekmadienį 94:75 nugalėjusi Belgiją, o septintąją vietą užėmė Slovakijos rinktinė 68;67 įveikusi Serbijos ir Juodkalnijos komandą.

Devintąją vietą pirmenybėse užėmė turnyro šeimininkė Graikija, šeštadienį 85:83 palaužusi Vengrijos krepšininkių pasipriešinimą, o vienuoliktoji vieta atiteko Ukrainos rinktinei, kuri pirmąją pergalę iškovojo 107:87 nugalėdama Izraelio ekipą.