Rusijoje vykstančiame Pasaulio ledo ritulio čempionate užfiksuota labai skaudi šeimininkų nesėkmė pusfinalyje prieš Suomijos rinktinę, rezultatu 3:1.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad Rusijos rinktinė čempionato finale nežais ir turės tenkintis rungtynėmis dėl trečiosios vietos.

Pirmieji į priekį išsiveržė rusai, kai ritulį į vartus pirmajame kėlinyje pasiuntė Sergėjus Shirokovas. Tačiau antrasis kėlinys tapo tikromis Rusijos laidotuvėmis. Trys įvarčiai per 13 minučių. Taip spurtavo suomiai, kurių gretose dukart pasižymėjo Sebastianas Aho, kartą – Jussi Jokinenas.

Po praleistų įvarčių transliacijos režisieriams parodžius žiūrovų, kurių didžiąją dalį sudaro rusai, veidus, šie atrodė lyg žemes pardavę.

Po trigubo smūgio rusai taip ir neatsigavo, Suomijos rinktinė pavyzdingai gynėsi ir taip iškovojo bilietą į Pasaulio čempionato finalą.

Primename, kad antrąjį pusfinalį, rungtynes dėl trečiosios ir pirmosios vietų galėsite stebėti per Viasat Sport Baltic.