Šeštąją pergalę į savo sąskaitą Eurolygoje įsirašė Madrido „Real“ (6/2) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai svečiuose po permainingos kovos 80:76 (13:13, 30:19, 17:26, 20:18) palaužė Miuncheno „Bayern“ (3/5) klubą ir nutraukė jo trijų pergalių atkarpą turnyre.

Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Madrido ir pirmajame kėlinyje spurtavo 8-0 (11:4), o vėliau, antrajame, susikrovė dviženklį pranašumą (39:27), tačiau tai nepalaužė bavarų.

Šie po ilgosios pertraukos ėmė skintis kelią varžovų link ir trečiajame kėlinyje atstatė pusiausvyrą rungtynėse (53:53).

Galiausiai mačo likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus 26 sekundėms, po Vladimiro Lučičiaus pražangos, baudų metimus realizavęs Guerschonas Yabusele išvedė svečius į priekį (78:76).

Lemiamos atakos metu tas pats V.Lučičius prarado kamuolį ir „karališkojo“ klubo pergalę įtvirtino Sergio Llullo baudų metimai (80:76).

„Real“: Guerschonas Yabusele 21 (5/6 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), Sergio Llullas 10, Alberto Abalde ir Vincentas Poirier (7 atk. kam.) po 9, Fabienas Causeur ir Walteris Tavaresas (9 atk. kam.) po 7.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 20 (5/12 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud., 5 rez. perd.), Darrunas Hilliardas 16, Deshaunas Thomasas 11, Corey Waldenas ir Othello Hunteris po 10.