Turino „Juventus“ komanda Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Empoli“ futbolininkams.

Net keletą varžovų suklaidinęs Federico Chiesa 12-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Leonardo Mancuso 21-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Empoli“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

F.Chiesa 23-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį šiame susitikime, tačiau svečius dar kartą išgelbėjo vartų sargas.

Manuelis Locatelli 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.