„Al-Nassr“ klubas ketvirtadienį įvykusiose Saudo Arabijos profesionalios lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Al Wehda“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 21-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Al-Nass“" į priekį 1:0. Pastarasis 40-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Portugalijos rinktinės žvaigždė 53-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0. C.Ronaldo 61-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus, o „Al-Nassr“ iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

„Al-Nassr“ po 16 sužaistų rungtynių turi surinkęs 37 taškus ir rikiuojasi vietinio čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu vienu susitikimu daugiau sužaidęs „Al-Shabab“ taip pat turi 37 taškus ir žengia antras.