„Roland Garros“ laurai – F. Schiavonei

Prestižinio „Roland Garros“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, moterų vienetų varžybų nugalėtoja netikėtai tapo italė Francesca Schiavone (WTA  17). Ji finale šeštadienį pasirinktos puikios taktikos ir pasiaukojamo žaidimo dėka 6:4, 7:6 (7-2) įveikė australę Samanthą Stosur (WTA 7).

Mačas truko 1 val. 38 min.

F. Schiavone, kuriai birželio 23 dieną sukaks 30 metų, tapo pirmąja Italijos tenisininke, laimėjusia „Grand Slam“ serijos turnyrą. Už pergalę jai atiteko 1 mln. 120 tūkst. eurų premija.

F. Schiavone šiose varžybose dalyvavo dešimtą kartą., bet finale žaidė pirmą kartą.

26-erių metų S. Stosur už dalyvavimą finale atiteko 560 tūkst. eurų.  Ji „Grand Slam“ turnyro finale žaidė taip pat žaidė tik pirmą kartą.

Priminsime, kad šiandien 16 val. vyks „Roland Garros“ vyrų vienet ų varžybų finalas. Jame susigrums ispanas Rafaelis Nadalis (ATP 2) ir švedas Robinas Soderlingas (ATP 7).