Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:4 turėjo pripažinti „Bochum“ futbolininkų pranašumą.

Robertas Lewandowskis 9-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartus ir išvedė „Bayern“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Christopheris Antwi-Adjej 14-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos atstatė pusiausvyrą 1:1, o Jurgenas Locadia 37-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Bochum“ naudai 2:1.

Cristianas Gamboa po trijų minučių dar padidino šeimininkų ekipos pranašumą iki 3:1, o Gerritas Holtmannas 44-ąją minutę fantastišku smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo net 4:1.

Robertas Lewandowskis 75-ąją minutę dar kartą pasižmyėjo šiame susitikime ir sušvelnino rezultatą 2:4.