Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis JAV, Kalifornijos valstijoje, vykstančio ATP „Challenger“ turnyro „Royal Bank of Scotland Challenger“, kurio prizų fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių, atrankos varžybose iškovojo antrąją pergalę.

Antrajame rate mūsiškis 6:0, 6:2 nugalėjo 291-ąją pasaulio raketę 26-erių metų Pietų Afrikos Respublikos atstovą Raveną Klaaseną.

19-metis lietuvis, kuris pasaulio reitinge užima 418-ąją vietą, trečiajame rate pirmadienį susitinka su 352-ąja pasaulio rakete 24-erių metų Airijos atstovu Louku Sorensenu.

Mačo nugalėtojui atiteks trys ATP reitingo taškai ir kelialapis į pagrindines varžybas.

Priminsime, kad atrankos varžybų pirmajame rate R. Berankis nesunkiai 6:3, 6:0 nugalėjo 17-metį JAV atstovą Danielį Kosakowskį.