Ketvirtą pergalę „Challenger Tour“ serijos „Sparkassen ATP Challenger“ vyrų teniso turnyre Italijoje iškovojo ir į vienetų varžybų finalą pateko 25-erių Ričardas Berankis, kuris pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užima 82-ą vietą.

Turnyro favoritu laikomas lietuvis šeštadienį vienetų pusfinalyje dvejuose setuose – 6:3, 6:2 – nugalėjo 20-metį serbą Laslo Džere'ą (ATP-182), užsitikrino 55 ATP reitingo taškus bei 5400 eurų čekį.

Sekmadienį vienetų varžybų finale kovoje dėl pagrindinio prizo, 90 ATP klasifikacijos taškų bei 9200 eurų čekio bus 31-erių metų JAV tenisininkas Rajeevas Ramas (ATP-101), pusfinalyje 6:4, 6:3 privertęs pasiduoti 25-erių metų rusą Jevgenijų Donskojų (ATP-94).

„Challenger Tour“ serijos vyrų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 64 tūkst. eurų.