Sekmadienį Ispanijos vyrų krepšinio ACB lygoje sužaistos XVI turo rungtynės, kuriose permainingai rungtyniavo "lietuviški" klubai.

Tryliktąją pergalę iškovojo Šarūno Jasikevičiaus "Barcelona" komanda, svečiuose po pratęsimo 97:92 (27:22, 15:21, 22:21, 22:22, 11:6) įveikusi penktoje pozicijoje aštuoniolikos komandų turnyre esančią "Aunacable" (9 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipą.

Po šios pergalės "Barcelona" krepšininkai kartu su Valensijos "Pamesa" klubu, kuris namie 98:69 sutriuškino "Caceres C.B." ekipą, dalijasi pirmą-antrą vietas.

Š.Jasikevičius sekmadienio mače per 32 minutes pelnė 12 taškų. Jis pataikė 1 tritaškį iš 6, 4 dvitaškius iš 6, realizavo vienintelį baudos metimą, atkovojo vieną kamuolį ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyvus Donato Slaninos žaidimas neišgelbėjo į septintąją poziciją smuktelėjusio jo Seviljos "Caja San Fernando" (9 pergalės) klubo nuo septintojo pralaimėjimo. "Caja San Fernando" krepšininkai svečiuose 77:80 (19:21, 12:20, 28:21, 18:18) nusileido tryliktoje vietoje esančiai Lugo "Breogan" (7 pergalės ir 9 pralaimėjimai) ekipai.

Lietuvos krepšininkas sekmadienį per 32 minutes pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje. D.Slanina pataikė po du tritaškius ir dvitaškius iš trijų, realizavo visus 9 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.