Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkai Eurolygos finalo ketverto mažajame finale 95:79 (26:19, 20:11, 27:28, 22:21) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ klubą ir turnyre užėmė trečiąją vietą.

Graikijos vicečempionai vertėsi be dviejų amerikiečių - Josho Childresso ir Jannero Pargo. Pirėjo komandai taip pat negalėjo padėti ir traumuotas Panagiotis Vassilopoulos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Regal Barcelona“ krepšininkai. Danielio Santiago ir Lubošo Bartono pastangomis katalonai įgijo penkių taškų persvarą - 7:2. Ispanai nemažino apsukų ir netrukus susikrovė dviženklį pranašumą - 14:4. „Olympiacos“ atsigavo po „šalto dušo“ ir ėmė mažinti skirtumą - 17:22. „Regal Barcelona“ ekipos persvara buvo ištirpusi iki trijų taškų (22:19), tačiau katalonai vėl nutolo ir kėlinį laimėjo rezultatu 26:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Regal Barcelona“ atstatė dviženklį skirtumą - 31:19. Pirėjo klubas tęsė blankų pasirodymą, o ispanai ir toliau sėkmingai didino savo pranašumą - 35:19. Pirmuosius taškus antrajame kėlinyje graikams pavyko pelnyti tik praėjus daugiau nei šešioms minutėms - 37:21. Kėlinukui artėjant link pabaigos, „Regal Barcelona“ persvara peržengė dvidešimties taškų ribą - 44:23. Tiesa, „Olympiacos“ sėkmingiau baigė ketvirtį ir sumažino atsilikimą iki šešiolikos taškų - 30:46.

Po pertraukos energingiau atrodė „Olympiacos“ krepšininkai, kurie spurtavo ir sušvelnino skirtumą iki dvylikos taškų - 37:49. „Barca“ ir toliau neatrodė užtikrintai, o graikai po ilgesnės pertraukos ištirpdė varžovų persvarą iki vienženklės - 42:51. Pirėjo ekipa stengėsi vytis savo priešininkus (48:56), tačiau ispanai perėmė iniciatyvą ir atstatė saugesnį pranašumą - 63:50. Po dviejų iš eilės „Regal Barcelona“ klubo tritaškių katalonai padidino skirtumą iki septyniolikos taškų - 69:52. Prieš lemiamą rungtynių dalį ispanai pirmavo penkiolikos taškų persvara - 73:58.

Ketvirtąjį kėlinį šiek tiek sėkmingiau pradėjo „Olympiacos“ komanda, sumažinusi atsilikimą iki dvylikos taškų - 65:77. Tiesa, pernelyg arti graikams priartėti nepavyko. „Barca“ atsakydavo tritaškiais, kurie slopino varžovų viltis iškovoti pergalę - 85:70. Ispanai susitikimo pabaigoje žaidė užtikrintai ir Eurolygoje užėmė trečiąją vietą - 95:79.

„Regal Barcelona“: D.Andersenas 20, J.Lakovičius (5 rez. perd.) ir J.C.Navarro po 14, D.Santiago 10.

„Olympiacos“: L.Greeras 19, G.Bourousis 17 (9 atk. kam.), N.Vujčičius 12, Z.Ercegas 11.